Перегляд-А має власний форум!

27 лютого 2010 р.
Відтепер Перегляд-А має власний форум. Наразі активні два розділи: допомога і пропозиції. Посилання на форум також додано ліворуч на цьому сайту. Ласкаво прошу!

Випуск 4

18 грудня 2009 р.
Краще пізно, ніж ніколи, але випуск 4 готовий! Не все, що я обіцяв було зроблено, але програма безперечно просунулася вперед в своєму розвитку:

Випуск 4 можна завантажити повністю (нові користувачі) або поновити через спрощену процедуру (користувачі випуску 3). Про те, як це зробити і як користуватися новими функціями програми читайте в розділі „Допомога“. Завантажити програму можна, як завжди, через посилання ліворуч.

Як завжди, мене дуже цікавлять пропозиції, зауваження і просто зізнання в коханні! Див. розділ „Зв’язок“.

28 квітня 2009 р.
Сьогодні я помітив, що якщо додавати аніме через АніДБ, то Перегляд-А не показує виробників в вікні додавання. Для мене це важливо і для багатьох інших, гадаю, теж. Я точно нічого не змінював, отже підозра лягає на чувирдликів з АніДБ. Я вже з’ясовую подробиці щоб якомога швидше повернути нормальну функціональність.
Щодо випуску 4 то так, я дійсно над ним працюю! У нього ввійде не все, що я обіцяв нижче, але буде все одно файно, чесне піонерське! Прогнозувати, як завжди, не буду.

9 грудня 2008 р.
Випуск 4 вже майже заплановано, тобто те, що в нього входитиме. Очікуйте можливість додавати зображення до аніме, деякі покращення щодо роботи з багатьма файлами, виправлення дрібних помилок в роботі, а також можливість додавання аніме через АніДБ не за номером, а за назвою, або її частиною!
Технічні подробиці. В минулому я вже отримував не дуже конструктивну критику щодо пошуку за номерами, а не за назвами. Зараз команда АніДБ надає „офіційну“ можливість перетворювати назви на номери, а не ненадійні, щодо їх існування, прототипи, як в минулому. Тому я вирішив був не вбудовувати цю можливість, поки вона не стане постійною і поки не доведеться щодня хвилюватися через те, що її можливо не стало і вся підсистема додавання через АніДБ більше не працює. Як я вже сказав, зараз це стало можливо.
Конкретна робота ще не почалася, наразі відбувається перехід від мрій про ще більшу славу за нові можливості до конкретних планів на папері. Прогнозувати час завершення поки не буду, повертайтися за новинами щодо цього на сайт, або читайте РСС.

17 лютого 2008 р.
Свято! Нарешті випуск 3 повністю готовий після довгого-довгого часу і розтягування гуми!
В зв’язку з випуском 3 поновлено розділи опису і допомоги. Сподіваюся, що ні у кого не буде проблем, але у випадку виявлення помилок, виникнення побажань або ще чогось, залишайте повідомлення на уаніме або надсилайте пошту (див. розділ зв’язку).

1 лютого 2008 р.
Хоч я і затримуюсь, але робота підходить до кінця. Наразі основні нововведення готові і я допрацьовую деталі і випробовую все, що додав. Ще трохи терпіння і буде вам варіння (га?).

Враження від головної цукерочки 3-го випуску:

12 жовтня 2007 р.
Як завжди буває, новий випуск затримується, бо я, по-перше, дуже ледачий, а по-друге просто не маю достатньо часу. Отже цього разу навіть не буду прогнозувати або дарувати вам усім надію про те, коли все буде завершено. Ну добре, маленьке провіщення можна зробити — до кінця цього року.

А поки що, невеличке враження щодо покращення зовнішнього вигляду:

25 травня 2007 р.
Ні, я зовсім про вас не забув! Файна новина: я тяжко працюю (коли маю настрій) над новим випуском програми, це буде випуск 3. Звичайно, все в цьому світі не просто так, а отже і в „Перегляді-А“ можна очікувати зміни та нові зручні можливості.
Отже що буде нового в третьому випуску?

Приблизний термін завершення роботи — один місяць. Заходьте і перевіряйте новини про поступ!

17 березня 2007 р.
Соромно, соромно мені! Знову щось не так. Ну майже. Якщо у вас Ява версії 1.5, а не 1.6, то в програмі виникають помилки. Просто встановіть версію 1.6, в розділі допомоги написано як. Чому виникають помилки і чому я їх не помітив раніше?

Просте пояснення: я дурень.

Складнющще пояснення: я транслював програму для версії 1.5, хоча сам працюю з 1.6. Тобто програма працює в 1.5, але тоді їй бракує одного класу, який є тільки в 1.6! Звісно, через те, що у мене немає 1.5 я цього не помітив. Кінець страшної правди.

14 березня 2007 р.
Помилку виправлено. Відтепер можна завантажити випуск 2. Моє сумління і величезне відчуття відповідальності переконали мене, що чекати до вечора було б аморально. Зараз все має працювати, отже, якщо ви вже завантажили випуск 1, то поновіть його наступним чином: завантажте випуск 2 і замініть файл sis920-1.jar новим. Не чіпайте інші файли, якщо не хочете втратити введені дані. Наступного разу коли ви запустите програму, там будуть всі раніше введені матеріали. Також, я додав до випуску 2 мою іконку для внутрішнього використання.
Доречі, шпигуни доповіли мені, що дехто завантажив Перегляд-А працюючи під Лінуксом. Так! Перегляд-А працює і під Лінуксом, але я не зробив інших скриптів окрім того "бата". Користувачі Лінукса легко зрозуміють як самому це скласти такий скрипт.

14 березня 2007 р.
Сьогодні я випадково виявив серйозний дефект в програмі. Прикро для всіх хто вже завантажив. Поки що ніхто нічого не казав, отже ніхто не отримає цукерку "Тузік". Помилка пов"язана з кнопками початку і завершення перегляду. Схоже, що під час останніх змін в програмі, я щось накаламутив і вони невірно працюють. Сьогодні ж ввечері (пізно, бо йду в японський гурток) виправлю і поверну посилання завантаження.

13 березня 2007 р.
Сьогодні виготовив цю просто захоплюючи чудову сторінку. І це замість того, щоб щось дивитися... Наразі працюють тільки розділи "Вступ", "Повідомлення" (якщо ще не стало зрозуміло) та "Опис". Завантажити можна під описом і рисунками. Згодом я, звичайно, додам всі інші розділи, зараз часу бракує.

Вашій увазі пропонується перший випуск Перегляду-А. Як завжди, якщо хтось знайде помилки - надсилайте пошту, якщо будуть побажання - теж, але я нічого не обіцяю. Помилки (якщо будуть) виправлятиму якнайшвидше, тому хто знайде буде нагорода - 1 (одна) цукерка "Тузік", якщо колись здибаємося... Почитайте в розділі опису як все працює, все має бути нескладно. Ще раз, пізніше напишу пояснення в допомозі. Пошту надсилати на скриньку yos на цій сторінці, звичайно без ве-ве-ве; якщо не зрозуміло, то подумайте, не вистачало мені ще небежаної пошти.